Pilavlar

Sipariş Hattı
 • Sade Pilav

  Birinci sınıf Osmancık baldo pirinçten yaptığımız eşsiz lezzeti ile konuklarınıza güvenle sunabileceğiniz Sade Pilavımızı 250 gramlık kaplarına konulmuş halde veya isteğiniz doğrultusunda küvet kap ile birlikte size teslim ediyoruz. Sizde Sade Pilav siparişinizi vermek için bize ulaşabilir veya iletişim kısmında formu doldurarak size geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

  Hızlı Sipariş Hattı : 0555 621 05 18

 • Tavuklu Pilav

  Birinci sınıf Osmancık baldo pirinçten yaptığımız eşsiz lezzeti ile konuklarınıza güvenle sunabileceğiniz Tavuklu Pilavımızı ( 200gr Pilav 50gr Tavuk ) 250 gramlık kaplarına konulmuş halde veya isteğiniz doğrultusunda küvet kap ile birlikte size teslim ediyoruz. Sizde Tavuklu Pilav siparişinizi vermek için bize ulaşabilir veya iletişim kısmında formu doldurarak size geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

  Hızlı Sipariş Hattı : 0555 621 05 18

 • Kavurmalı Pilav

  Birinci sınıf Osmancık baldo pirinçten yaptığımız eşsiz lezzeti ile konuklarınıza güvenle sunabileceğiniz Kavurmalı Pilavımızı (200gr Pilav 50gr Et ) 250 gramlık kaplarına konulmuş halde veya isteğiniz doğrultusunda küvet kap ile birlikte size teslim ediyoruz. Sizde Kavurmalı Pilav siparişinizi vermek için bize ulaşabilir veya iletişim kısmında formu doldurarak size geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

  Hızlı Sipariş Hattı : 0555 621 05 18

 • Nohutlu & Tavuklu Pilav

  Birinci sınıf Osmancık baldo pirinçten yaptığımız eşsiz lezzeti ile konuklarınıza güvenle sunabileceğiniz Nohutlu & Tavuklu Pilavımızı ( 200gr Pilav 50gr Tavuk ) 250 gramlık kaplarına konulmuş halde veya isteğiniz doğrultusunda küvet kap ile birlikte size teslim ediyoruz. Sizde Nohutlu & Tavuklu Pilav siparişinizi vermek için bize ulaşabilir veya iletişim kısmında formu doldurarak size geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

  Hızlı Sipariş Hattı : 0555 621 05 18

 • Nohutlu Pilav

  Birinci sınıf Osmancık baldo pirinçten yaptığımız eşsiz lezzeti ile konuklarınıza güvenle sunabileceğiniz Nohutlu Pilavımızı 250 gramlık kaplarına konulmuş halde veya isteğiniz doğrultusunda küvet kap ile birlikte size teslim ediyoruz. Sizde Nohutlu Pilav siparişinizi vermek için bize ulaşabilir veya iletişim kısmında formu doldurarak size geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

  Hızlı Sipariş Hattı : 0555 621 05 18